Hakkımızda

Fimsa makina olarak

Fimsa Makina 2009 yılında Kayseri'de 200 metrekare alanda faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye genelinde müşterilerinin memnuniyeti üzerine inşa edilmiş, kurumsal, fason imalat ve makina üretimi yapan bir firmadır. Müşterilerimiz için kalite odaklı olmakla beraber, her zaman en uygun üretim fiyatları, hızlı termin ve zamanında teslimat sunuyor olmamız bizi sektörümüzde yükselen bir değer haline getirmektedir.Bunedenden dolayı siz değerli müşterilerimize 800metrekare alanda hizmet vermekteyiz.

Günümüzde teknolojik ilerlemeler sayesinde her geçen gün her sektörde müşterilerimizin imalat masraflarını azaltmaktadır. Özellikle bardaküretilirken üretim esnasında oluşan fireleri en aza indirecek şekilde makinalarımızı tasarlıyor ve üretiyoruz. Fimsa Makina olarak karton bardak makinalarını üretmekteyiz. Bunun yanısıra makinalarımızı Avrupa standartlarının da üzerine çıkarabilmek ve müşterilerimize en düşük firede üretim yapabilmeleri sağlayacak makinaları sunmak için AR-GE çalışmalarımız da devam etmektedir.

Üretim politikamız, verimliliğe dayalı, çözüm odaklı, yenilikçi süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi esas alınarak sıfır hatayı hedeflemektir.

Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan CNC tezgahlar ilemakinalarımızın bütün parçalarını hassas olarak üretimini yapmaktayız. Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak kalite politikalarımız arasında yer almaktadır.

İletişim